Sesje Indywidualne

Każdy z nas przeżywa różne kryzysy i trudne momenty w życiu. Czasami dobrze jest uzyskać wsparcie z zewnątrz w tym procesie. Nie ograniczamy obszaru problemów, z którymi mamy do czynienia, głównie dlatego, że każdy klient ma swoją własną specjalną historię. Proces terapeutyczny zapewnia również wsparcie w procesie głębszej samowiedzy, rozwoju wewnętrznego i wprowadzania zmian w życiu.

Jestem certyfikowaną terapeutką Peak States Therapy – Psychobiologii Subkomórkowej i pomagam osobom kontaktować się ze swoimi obawami, lękami, stresem, poczuciem odrzucenia i samotności oraz radzić sobie z nimi, a także znaleźć wsparcie w sobie. Pomagam kontaktować się z głębokim JA, akceptować siebie i swoje emocje oraz uzyskać stan spokoju, pokoju i harmonii. Pracuję również nad tematami kobiecości i wdzięczności.

Czym jest terapia Peak States?

Terapia stanów szczytowych jest potężnym narzędziem do poprawy jakości życia pacjenta. Jest to zestaw technik, które pozwalają terapeucie łatwo zidentyfikować problemy, przed którymi stoi klient, na podstawie objawów fizycznych i emocjonalnych.

Traumy są trwale leczone. Terapia jest często tak skuteczna, że ​​po pewnym czasie klient wcale NIE PAMIĘTA, że miał problem, który jeszcze niedawno był tak poważnym problemem w jego życiu (efekt APEX).

Urazy są klasyfikowane według objawów i leczone specjalnymi i odpowiednimi technikami dla tego rodzaju urazów, między innymi takimi jak: regres, praca z trauma pokoleniową, WHH, EFT.

Klient opisuje problem, ocenia jego intensywność i wraz z terapeutą określa, jaki będzie pożądany efekt sesji. Po diagnozie terapeuta wie, gdzie iść, aby wyleczyć problem lub traumę, w indywidualnej historii lub wzorcach pokoleniowych.

Proces kończy się, gdy klient uzyska pożądany efekt sesji, który zostanie zweryfikowany po kilku dniach podczas sesji weryfikacyjnej. Częściowe efekty zwykle osiąga się w ciągu jednej sesji, ale jeśli chodzi o bardziej złożone lub chroniczne tematy, należy oczekiwać wielu sesji.

Pomyślne zakończenie procesu leczenia wiąże się z doświadczeniem spokoju i lekkości przez klienta, bez śladu napięcia emocjonalnego, które było obecne na początku pracy nad problemem. Doświadczenie sytuacji, które wcześniej były związane z problemem, również uległo całkowitej zmianie. Po wyleczeniu traumy zmienia się interpretacja tych okoliczności, a ciało pozostaje spokojne i harmonijne.

Terapia online przez Skype lub Zoom. Czas trwania sesji: 1,5h-2h.

Możliwość sesji osobiście w Barcelonie, sporadycznie w Gdańsku.